Hakkımızda


2017 yılı mart ayında hizmete giren KARDAN BEYAZ DÜĞÜN SALONU en mutlu günlerinizi sevdiklerinizle gönül hoşluğu içinde geçirmeniz için size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindedir.

Bir sosyal tesiste olması gereken her şey düşünülerek tasarlanan KARDAN BEYAZ DÜĞÜN SALONU bütün aileniz, akrabalarınız, eş ve dostlarınız ile hiç sıkılmadan düğün boyunca eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir mekânda bulunmanın hazzını yaşamanızı hedef edinmiştir. Bayan-erkek mescidi,modern lavaboları, gelin ve sanatçı odaları, makyaj odası ve en leziz yemeklerin hazırlandığı geniş mutfağı, özel locaları, her türlü görselliğin yansıtıldığı led ışıkları, geniş dans pisti, sahnesi ve daha birçok sayamadığımız özellikleri ile siz değerli müşterilerini en güzel şekilde ağırlamanın coşkusu içindedir.

16 güvenlik kamerası ile devamlı gözetlenen, tecrübeli garsonların düğün boyunca hizmet kalitesi ile, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile 1000 kişilik oturma kapasitesine sahip KARDAN BEYAZ DÜĞÜN SALONU  kendi kulvarında rakipsiz olmanın ayrıcalığını siz değerli müşterilerine tattırmaktan kıvanç duyacaktır. Çocuklarınıza ve torunlarınıza ileride anlatabileceğiniz en güzel hatıralar en anlamlı hayat tabloları burada sizi bekliyor.

Misyonumuz

Kurulduğu günden itibaren düğün ve davet konusunda hizmet yapan güler yüzlü veseçkin kadroya sahip olan firmamız; bölgenin Siyasi toplantıları,Düğün organizasyonları, Nişan organizasyonları,Sünnet

organizasyonları, Kına Organizasyonları Balo organizasyonları, İslami esaslara uygun Düğünler,  Alternatif programlar ve daha birçok özel organizasyon ihtiyaçlarını karşılamaktadır.kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru  başarma azmi sayesinde kısa sürede düğün ve davet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima Ekonomik fiyat VIP hizmet olmuştur.

Kalite

Organizasyonlarda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KARDAN BEYAZ DÜĞÜN SALONU , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere hayallerin gerçeğe dönüştüğü

mekanlarda bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  

Hmz Reklam